1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Yeni Auris Toyota Plaza Seçil'de Görücüye Çıktı

Yeni Auris Toyota Plaza Seçil'de Görücüye Çıktı

Yeni Auris Toyota Plaza Seçilde Görücüye Çıktı
A+A-

Avrupa C segmentinde Toyota'nın ürün atağının ilk adımını temsil eden yeni 'Auris' Trabzon Toyota Plaza Seçil'de görücüye çıktı. Toyota Plaza Seçil Genel Müdürü Hasan Kamil Hayali, görünüm ve donanı

Avrupa C segmentinde Toyota'nın ürün atağının ilk adımını temsil eden yeni 'Auris' Trabzon Toyota Plaza Seçil'de görücüye çıktı.
Toyota Plaza Seçil Genel Müdürü Hasan Kamil Hayali, görünüm ve donanımı baştan sona değişen Yeni Auris'in şimdi çok daha cesur ve dinamik özelliklere sahip olduğunu söyledi. Yeni Auris hakında bilgiler veren Hayali, "Toyota'nın arzu edilen, daha çekici ve dinamik otomobiller üretme konusunda kararlılığını başarıyla yansıtırken, vazgeçilmez Toyota değerleri olan kalite, dayanıklılık ve güvenilirlik üzerine inşa ediliyor. Dışarıdan ve içeriden tamamen yeniden tasarlanan yeni nesil Auris'te sunulan benzinli, dizel ve elektrikli hibrit motor seçenekleri ile Toyota, C segmentinde üç motor seçeneği sunan tek marka olarak da fark yaratıyor. Yeni Auris, C segmentinin yeni tasarımı ve boyutlarıyla sportiflik ve dinamizmde rakiplerini geride bırakıyor. Bir önceki nesile göre 30 mm artırılarak uzunluğu 4275 mm'ye ulaşan Yeni Auris'in yüksekliği de 55 mm düşürülerek 1460 mm'ye indirildi. 2600 mm'lik dingil mesafesi ve 1760 mm'lik genişliği korunan Yeni Auris, zemine hakim güvenli ve ayakları yere daha sağlam basan bir görüntü kazandı. Yeni Auris, hızlı, cesur ve asi kimliğini daha da ileriye taşıyacak" dedi.
(EK-ÖS-Y)

25.01.2013 16:45:33 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT