1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yeni Aldığı Ehliyet İle Takla Attı

Yeni Aldığı Ehliyet İle Takla Attı

Yeni Aldığı Ehliyet İle Takla Attı
A+A-

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yeni aldığı ehliyet ile yanındaki arkadaşına ait otomobili kullanan genç, dikkatsizlik sonucu virajı alamayınca takla attı. Kazada sürücü ile yanında bulunan arkadaşı çeşit

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yeni aldığı ehliyet ile yanındaki arkadaşına ait otomobili kullanan genç, dikkatsizlik sonucu virajı alamayınca takla attı. Kazada sürücü ile yanında bulunan arkadaşı çeşitli yerlerinden yaralanıp hastaneye kaldırıldı.
Kazai Fethiye'nin Boncuklu Koyu'nda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; sürücü belgesini yeni alan Gönder Atak, Yüksel Çarpar isimli arkadaşına ait 34 GB 4186 plakalı otomobil ile birlikte gezmeye çıktı. Gönder Atak direksiyon kabiliyetini arttırabilmek için Oyuk Tepe bölgesinde direksiyonu istedi. Boncuklu Koyu'na doğru inerken, bir anda keskin virajı alamayıp, dikkatsizlik sonucu takla attı.
Kazada sürücü Gönder Atak çeşitli yerlerinden yaralanırken, otomobilin sahibi arkadaşı Yüksel Çarpar ise hafif yaralandı. İki yaralı ayrı ayrı ambulanslar ile Fethiye Devlet Hastanesi'ne kaldırılıp tedavi altına alındı.
Yaralı Yüksel Çarpar, yaptığı açıklama da "Arkadaşım yeni ehliyet almıştı. Keskin virajı alamayınca takla attık. Otomobil bana ait, arkadaşımın bilinci yerinde" diye konuştu.
Kaza ile ilgili soruşturma devem ediyor.
(MY-MB-İK)

09.12.2012 11:42:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT