1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yeme De Yanında Yat

Yeme De Yanında Yat

Yeme De Yanında Yat
A+A-

Eskişehir'de yaya kaldırımı üzerinde boylu boyunca uzanan bir sokak köpeğinin, hemen yanındaki taze etli kemiğe aldırış etmeden umursamaz bir tavırla uyumaya çalışması, çevreden geçen herkese 'yeme de

Eskişehir'de yaya kaldırımı üzerinde boylu boyunca uzanan bir sokak köpeğinin, hemen yanındaki taze etli kemiğe aldırış etmeden umursamaz bir tavırla uyumaya çalışması, çevreden geçen herkese 'yeme de yanında yat' deyimini hatırlattı.
Öğlen sıcağında İstiklal Mahallesi Santral Sokak üzerindeki kaldırımın özellikle güneş gören bölümünü tercih eden sokak köpeği, gelip geçenlere, fotoğraf makinesinin objektifine bile aldırış etmeden umursamaz bir tavırla dakikalarca yattı. Kış mevsiminde güneşin sıcaklığı ile iyice kendinden geçen köpek, bir vatandaş tarafından koyulan hemen karşısındaki taze etli kemiği de umursamadı. Duvar köşesindeki ilginç köpeğin, ağzının neredeyse 20-30 santimetre karşısında duran kemiğe aldırış etmeden durması bir türlü anlaşılamazken, çevreden geçenler, görülen ilginç tabloyu 'yeme de yanında yat' deyiminin tam karşılığı olarak yorumladılar.
(GÖ-MO-Y)

18.02.2013 16:49:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT