1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yazıcıoğlu'ndan Sevgililer Günü Kampanyası

Yazıcıoğlu'ndan Sevgililer Günü Kampanyası

Yazıcıoğlundan Sevgililer Günü Kampanyası
A+A-

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu 14 Şubat Sevgililer Gününe özel kampanya başlattı. Kdz. Ereğli'de faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kur

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu 14 Şubat Sevgililer Gününe özel kampanya başlattı.
Kdz. Ereğli'de faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İslam Yazıcıoğlu, bünyelerinde faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Kuyumculuk ve Yazıcıoğlu Gümüşçülük Mağazalarında 14 Şubat Sevgililer Gününe özel kampanya başlattıklarını söyledi. Kampanya ile ilgili bilgiler veren Yazıcıoğlu, "Kampanyamız kapsamında pırlanta çeşitlerinde peşin fiyatına yüzde 30 indirim ve 12 taksit, saat çeşitlerimizde yüzde 30 indirim ve 6 taksit, ARPAŞ ve ATASAY İON'un sizlere özel gümüş çeşitleri ile muhtelif takı çeşitlerinde de 12 ay taksit seçeneği sunuyoruz. Kampanyamız kapsamında kredi kartları ile yapılacak alışverişlerden komisyon alınmayacaktır ve yaptığınız her alışverişe kolye hediye edilecektir. Bu vesile ile Sevgililer Günü'nüzü en içten dileklerimizle kutlarız" dedi.
(HH-SA)

07.02.2013 12:05:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT