1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yazıcıoğlu'ndan Likoğlu'na Kutlama Ziyareti

Yazıcıoğlu'ndan Likoğlu'na Kutlama Ziyareti

Yazıcıoğlundan Likoğluna Kutlama Ziyareti
A+A-

Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İşadamı İrfan Yazıcıoğlu Türk Hava Kurumu'nun (THK) 88. Kruluş Yıldönümü dolayısı ile Kdz.

Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İşadamı İrfan Yazıcıoğlu Türk Hava Kurumu'nun (THK) 88. Kruluş Yıldönümü dolayısı ile Kdz. Ereğli THK Şube Başkanlığını ziyaret etti.
Kdz. Ereğli'de faaliyet gösteren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Vekili İşadamı İrfan Yazıcıoğlu, THK Kdz. Ereğli Şube Başkanı Muhammet Likoğlu'na THK'nın 88.kuruluşunu kutlayarak hayırlı olmasını diledi.
Başkan Likoğlu'nu ve yönetimini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik eden Yazıcıoğlu, THK'nın önemli bir kurum olduğunu her zaman maddi ve manevi destek vereceklerini ifade etti.
THK Şube Başkanı Muhammet Likoğlu'da İşadamı İrfan Yazıcıoğlu'na THK ve Şube çalışmaları hakkında geniş bilgiler vererek ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirterek teşekkür etti.
(HH-SA)

19.02.2013 12:24:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT