1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yazıcı: "mülkiyet Problemlerini Çözerek Tapularınızı Vereceğiz"

Yazıcı: "mülkiyet Problemlerini Çözerek Tapularınızı Vereceğiz"

Yazıcı: mülkiyet Problemlerini Çözerek Tapularınızı Vereceğiz
A+A-

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Yayla Mahallesi Hayat Sitesi sakinlerinin de kat irtifakı tapusuna sahip olacağını söyleyerek, "Mülkiyet problemlerini çözerek tapularınızı vereceğiz" dedi. Tu

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Yayla Mahallesi Hayat Sitesi sakinlerinin de kat irtifakı tapusuna sahip olacağını söyleyerek, "Mülkiyet problemlerini çözerek tapularınızı vereceğiz" dedi.
Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ve Başkan Yardımcısı Serhan Kural, Yayla Mahallesi Hayat Sitesi sakinleriyle toplantı düzenledi. Tuzla Belediyesi Nikah Sarayı ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya site sakinleri yoğun ilgi gösterdi. Tuzla'nın Hayat Sitesi'nde ikamet eden vatandaşların kat irtifak tapularının olmaması sebebiyle Başkan Yazıcı, Hayat Sitesi sakinlerini en kısa zamanda kat irtifak tapularına kavuşturacaklarını müjdesini verdi. Sitenin Maliye Hazinesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile yaşadığı mülkiyet sorununu çözeceklerini belirten Başkan Yazıcı, "Siz de en kısa zamanda tapunuza sahip olacaksınız. Yıllardır yaşadığınız sorunu çözüme kavuşturacağız. Artık evinizi gönül rahatlığıyla kullanabileceksiniz, kendi kaderinizi kendiniz çizebileceksiniz. Hayat Sitesi'nden daire almak isteyen de, dairesini satmak isteyen de, oturan da kullanan da rahat edecek" dedi.
(RFK-RFK-Y)

19.02.2013 13:10:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT