1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yazar Seda Diker İmza Gününde Okuyucularıyla Buluştu

Yazar Seda Diker İmza Gününde Okuyucularıyla Buluştu

Yazar Seda Diker İmza Gününde Okuyucularıyla Buluştu
A+A-

Yazar Seda Diker, bir kadının gerçek aşka ulaşması için neler yapması gerektiğini anlattığı Destek Yayınları'ndan çıkan son kitabı "Aslında Ayrılık Da Yoktur" için imza günü düzenledi. Yazar Seda D

Yazar Seda Diker, bir kadının gerçek aşka ulaşması için neler yapması gerektiğini anlattığı Destek Yayınları'ndan çıkan son kitabı "Aslında Ayrılık Da Yoktur" için imza günü düzenledi.
Yazar Seda Diker, bir alışveriş merkezinde düzenlediği imza gününde okuyucularıyla buluştu. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği Diker, burada hem kitabından bahsetti hem de okuyucularıyla sohbet etti. Destek Yayınları'ndan çıkan "Aslında Ayrılık Da Yoktur" kitabıyla bir kadının gerçek aşka ulaşması için neler yapması gerektiğini anlattığını ifade eden Diker, "Gönül yolculuğunu anlatıyor. Ayrılıklarda aşk acısını çok çekiyoruz. Son dönemlerde ilişkiler çok bozuldu. Bütün yaşanan sorunların sebeplerini bu kitapta anlattım ve çözüm getirdim. Neler yaparsak gerçek aşka kavuşuruz ve neler yaparsak kendimizle barışık hale geliriz bunu anlattım" dedi.
(VK-ÇK-CC-Y)

03.12.2012 11:00:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT