1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. YAZ SEZONU İÇİN BAYAN AYAKKABI MODELLERİ

YAZ SEZONU İÇİN BAYAN AYAKKABI MODELLERİ

YAZ SEZONU İÇİN BAYAN AYAKKABI MODELLERİ
A+A-

YAZ SEZONU İÇİN BAYAN AYAKKABI MODELLERİYaz sezonu için bayan ayakkabı modellerinde birbirinden canlı renkleri görebilirsiniz. Bu durum hemen hemen her sezon aynı şekilde olmaktadır. Çünkü, bahar ve yaz aylarında canlı renklerin kullanılması, bu mevsimler

 

Yaz sezonu için bayan ayakkabı modellerinde birbirinden canlı renkleri görebilirsiniz. Bu durum hemen hemen her sezon aynı şekilde olmaktadır. Çünkü, bahar ve yaz aylarında canlı renklerin kullanılması, bu mevsimlerin coşkulu ve neşeli havalara yakışmaktadır. Bu nedenle, genellikle, kırmızı, sarı, yeşil, mavi, krem, beyaz, pembe, turuncu gibi renkler ön plana çıkmaktadır. Özellikle, yanık tende çok şık duran neon renkler de bu sezonlarda sıkça kullanılmaktadır. Yazlık bayan ayakkabı modelleri açık şekilde tasarlanmaktadır. Önü kapalı arkası açık, hem önü, hem de arkası açık modeller gibi çeşitli tercih edebilirsiniz. Bunun yanında, sandalet şeklinde tasarlanan veya parmak arası ayakkabı olarak hazırlanan yazlık bayan ayakkabı modelleri de yer almaktadır.

Bu sezon yine son derece canlı renkler kullanılmıştır. Modelleri artık vitrinlerde rahatlıkla görebilirsiniz. Yeni sezonda, çiçek desenleri, simli ayakkabılar ile pudra pembesi ve su yeşili gibi yumuşak renkler de ön plana çıkmaktadır. Bu modellerin yüksek topuklu abiye olanlarını özel yaz gecelerinde kullanabilirsiniz. 

A+A-

HABERE YORUM KAT