1. HABERLER

  2. YEREL

  3. 'yavaş Çok Toz Oluyor' Tabelası Kaymakamlığı Harekete Geçirdi

'yavaş Çok Toz Oluyor' Tabelası Kaymakamlığı Harekete Geçirdi

yavaş Çok Toz Oluyor Tabelası Kaymakamlığı Harekete Geçirdi
A+A-

Balıkesir'in Erdek İlçesine bağlı Balıklı Köyü sakinleri bozuk yoldan geçen sürüceler için 'yavaş çok toz oluyor' tabelası astı. İlginç tabelayı gören Erdek Kaymakamı İsmail kaygısız'ın talimatıyla kö

Balıkesir'in Erdek İlçesine bağlı Balıklı Köyü sakinleri bozuk yoldan geçen sürüceler için 'yavaş çok toz oluyor' tabelası astı. İlginç tabelayı gören Erdek Kaymakamı İsmail kaygısız'ın talimatıyla köye parke taşı yapıldı.
Yaz aylarında adaya ziyarette bulunan Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız ve İl Genel Meclisi Üyesi Hikmet Onay'ın Balıklı köyünü ziyareti esnasında köy sakinleri tarafından elektrik direğine yazdıkları "Yavaş, çok toz oluyor" yazısını görerek yolun parke taşı yapılması sözünü verdi. Erdek Kaymakamlığı tarafından aktarılan ödenek sonrasında köy yolları beton parke taşı döşendi. Biten çalışmaları yerinde görmek amacıyla Balıklı Köyü'ne ziyarette bulunan Kaymakam Kaygısız, köy muhtarı Selahattin Avcı ile birlikte yeni döşenen parke taşlı yolda incelemelerde bulundu. Erdek Kaymakamı İsmail Kaygısız, "Vatandaşlarımız sıkıntılarını gösteren yazıları direklere yazmışlar. Mesajı aldık ve bu yolumuzu parke döşedik. Yoldan geçen araçların yavaş geçip, toz yapmaması için vatandaşlarımızca direğe asılan uyarı yazısına artık ihtiyaç kalmadı. Parke taşlı yol Balıklı köyümüze hayırlı-uğurlu olsun" dedi.
(TK-YS)

04.01.2013 12:16:42 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT