1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yat Yangınında Ölen Kaptan, Büyakada'da Kayalıklara Çarpmış

Yat Yangınında Ölen Kaptan, Büyakada'da Kayalıklara Çarpmış

Yat Yangınında Ölen Kaptan, Büyakadada Kayalıklara Çarpmış
A+A-

Arnavutköy sahilindeki yat yangınında ölenlerin kimlikleri belirlendi. Yangında yatın kaptanı Ali Aydın Apaçık ve arkadaşı Merve Günay'ın hayatını kaybettiği belirtildi. Apaçık'ın daha önce Büyükada a

Arnavutköy sahilindeki yat yangınında ölenlerin kimlikleri belirlendi. Yangında yatın kaptanı Ali Aydın Apaçık ve arkadaşı Merve Günay'ın hayatını kaybettiği belirtildi. Apaçık'ın daha önce Büyükada açıklarında yat kazasında yaralandığı ve ölümden döndüğü ortaya çıktı.
Arnavutköy sahilinde iş adamı Metin Cebeci'ye ait lüks yatta çıkan yangında hayatını kaybeden kaptan Ali Aydın Apaçık ve arkadaşı Merve Günay'ın cesetleri çıkartıldı. Cesetler incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, kaptan Ali Aydın Apaçık ile ilgili ilginç bir detay daha ortaya çıktı.
Genç kaptanın geçtiğimiz yıl Büyükada açıklarında yat kazasında ölümden döndüğü öğrenildi. İş adamı Mustafa Söylemez, lüks yatı ile Sedef Adası'nda katıldığı bir kokteyl dönüşünde yat kazası geçirmiş ve hayatını kaybetmişti. Kayalıklara çarpan yattan kurtarılan kaptan Alaattin Çağıral ve yardımcı kaptan Ali Aydın ise, yaralı olarak hastaneye kaldırılmıştı.
(VK-ÖFA-OK-Y)

23.01.2013 11:23:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT