1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yaşlılardan Huzurevi Müdürüne Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Yaşlılardan Huzurevi Müdürüne Sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Yaşlılardan Huzurevi Müdürüne Sürpriz Doğum Günü Kutlaması
A+A-

Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren İzmirlioğlu Huzurevi Müdürü Zeynep Yüksel Ünal'a yaşlılar ve personel tarafından pastalı doğum günü sürprizi yapıldı. Kdz. Ereğli İzmirlioğlu Hu

Zonguldak'ın Kdz. Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren İzmirlioğlu Huzurevi Müdürü Zeynep Yüksel Ünal'a yaşlılar ve personel tarafından pastalı doğum günü sürprizi yapıldı.
Kdz. Ereğli İzmirlioğlu Huzurevi'nde kalan yaşlılar ve huzurevi personeli tarafından 60. yaşına giren İzmirlioğlu Huzurevi Müdürü Zeynep Yüksel Ünal'a sürpriz pastalı doğum günü kutlaması yapıldı.
Duygulu anların yaşandığı doğum günü kutlamasında alkışlarla doğum günü pastasını kesen İzmirlioğlu Huzurevi Müdürü Zeynep Yüksel Ünal, " 60. yaş çok önemli bir yaş, huzurevine girme yaşı, bakınız benim de yanımda eşim, çocuklarım yok, hepside uzaktalar, telefonla yeni yaşımı kutlayabildiler. Pastamı üflerken biliyorsunuz ne dilediğimi, artık bir değil bir çok torunum olsun istiyorum. Çifter çifter gelsin, sağlıklı ve hayırlı, vatana millete yararlı torunlarım olsun" dedi.
(HH-SA)

08.02.2013 14:19:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT