1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu

Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu

Yaşlı Kadın Evinde Ölü Bulundu
A+A-

Ordu'da yaşlı bir kadın tek yaşadığı evinde ölü bulundu. Ordu'nun Selimiye Mahallesi'nde tek başına yaşayan 73 yaşındaki Emine Çapkın, evinde ölü bulundu. Edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde

Ordu'da yaşlı bir kadın tek yaşadığı evinde ölü bulundu.
Ordu'nun Selimiye Mahallesi'nde tek başına yaşayan 73 yaşındaki Emine Çapkın, evinde ölü bulundu. Edinilen bilgilere göre, sabah saatlerinde komşuları tarafından balkondan kömür alırken görülen yaşlı kadın, gelinini dolma yapmak için evine çağırdı. Gelini eve geldiğinde kapıyı açmayınca evinin yakınında bulunan bir esnaftan yardım istedi. Esnaf Yener Yalçın, camdan içeri girdi ve yaşlı kadını yatağında ölü olarak buldu.
Esnaf Yener Yalçın, "Teyzeyi uyandırmaya çalıştım, ölü olduğunu anlayınca polise haber verdim" diyerek olayı şöyle anlattı: "Gelini iş yerine geldi. Kayın validesine ulaşamadığını söyledi. 'Kayın valideme ulaşamıyorum, bana yardımcı olur musunuz?' dedi. Ben de arka pencereden eve girdim. Teyze yatakta yatıyordu. Uyandırmaya çalıştım. Uyanmayınca polise haber verdik. Sobası da yanıyordu" dedi.
Olay ile ilgili soruşturma sürüyor
(RCP-SLH-Y)

19.01.2013 15:47:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT