1. HABERLER

  2. SİNEMA - TV

  3. Yasak Elma 60. bölüm fragmanı Yıldızın intikamını izle!

Yasak Elma 60. bölüm fragmanı Yıldızın intikamını izle!

Yasak Elma 60. bölüm fragmanı Yıldızın intikamını izle!
A+A-

Türkiye'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yasak Elma 60. bölüm fragmanı izle. Fox Tv ekranlarının en başarılı dizilerinden olan Yasak Elma an itibariyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bu bölümde Nadir, Yıldız için inanılmaz şeyler yapıyor.

Türkiye'nin en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yasak Elma 60. bölüm fragmanı izle. Fox Tv ekranlarının en başarılı dizilerinden olan Yasak Elma an itibariyle izleyenlerin karşısına çıkıyor. Bu bölümde Nadir, Yıldız için inanılmaz şeyler yapıyor. Yıldız ile Kaya evlenme kararı aldı. Nikah kıydırıyor. Tuzlu kahve şakası ise filme damgasını vurdu.

Yasak Elma 60. bölüm fragmanı izle! Son bölümde; Nadir, Yıldız'ın kendi tarafında geçmesi için elinden geleni yapıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanını izlemek isteyenler araştırma yapmaya başladı. Fox TV ekranlarının merakla takip edilen dizisi Yasak Elma, bu akşam 60. bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte Yasak Elma 60. bölüm fragmanı izlemek için detaylar haberimizde...

YASAK ELMA 60. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimiz içerisine eklenecektir.

YASAK ELMA 59. SON BÖLÜM ÖZETİ

Şahika’nın dönüşü Yıldız ve Halit’in arasının açılmasına neden olur. Nadir ve Ender, Şahika’yı göndermek için ellerinden geleni yaparlarken, Yıldız oldukça tedirgindir. Şahika’nın ise, gelmesinin ardında bambaşka bir planı vardır.

A+A-

HABERE YORUM KAT