1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Yasa Dışı Dinlemeleri Araştırma Komisyonunun Üyeleri Belirlendi Müge Çevik Ankara

Yasa Dışı Dinlemeleri Araştırma Komisyonunun Üyeleri Belirlendi Müge Çevik Ankara

Yasa Dışı Dinlemeleri Araştırma Komisyonunun Üyeleri Belirlendi  Müge Çevik    Ankara
A+A-

TBMM yasa dışı dinlemeleri araştırma komisyonunun üyeleri belirlenerek, Genel Kurul'da okundu. Haberleşme Özgürlüğü ve Özel Hayatın Gizliliğine Yönelik İhlallerin Tespiti ve Önlenmesine İlişkin Ted

TBMM yasa dışı dinlemeleri araştırma komisyonunun üyeleri belirlenerek, Genel Kurul'da okundu.
Haberleşme Özgürlüğü ve Özel Hayatın Gizliliğine Yönelik İhlallerin Tespiti ve Önlenmesine İlişkin Tedbirlerin Belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu'nun üyeleri belirlenerek isimleri TBMM Genel Kurulu'nda okundu.
Komisyonun 10 üyesi AK Parti, 4 üyesi CHP, 2 üyesi MHP ve 1 üyesi de BDP'den oluşuyor. Buna göre Komisyonun üyeleri şöyle:
"AK Parti: Van Milletvekili Fatih Çiftçi, İstanbul Milletvekilleri Şirin Ünal ve Mihrimah Belma Satır, Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Denizli Milletvekili Bilal Uçar.
CHP: İzmir Milletvekili Erdal Aksünger, Denizli Milletvekili İlhan Cihaner, Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Kırklareli Milletvekili Mehmet Siyam Kesimoğlu.
MHP: İstanbul Milletvekili Atilla Kaya, Elazığ Milletvekili Enver Erdem.
BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan"
Komisyon ilk toplantısını 12 Şubat'ta yaparak başkan ve başkanvekili seçimini yapacak.
(MÜG-Eİ-Y)

12.02.2013 19:25:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT