1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yarışma Sonuçları Açıklandı

Yarışma Sonuçları Açıklandı

Yarışma Sonuçları Açıklandı
A+A-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Kültürleri ile yaşayan Sakarya" konulu fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı. Ödül Töreni ve Sergi Açılışı ise 22 Ocak Salı günü saat 18.00'da

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Kültürleri ile yaşayan Sakarya" konulu fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı. Ödül Töreni ve Sergi Açılışı ise 22 Ocak Salı günü saat 18.00'da AKM'de. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, "Toplam 453 eser arasından Sakarya'yı en iyi anlatan fotoğrafları seçmeye çalıştık. Yarışmamıza ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm Sakaryalıları sergimize bekliyoruz" dedi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Kültürleri ile Yaşayan Sakarya" konulu 13. Geleneksel Fotoğraf Yarışması'nın sonuçları açıklandı. Jürisini; İzzet Keribar, İbrahim Zaman, Barbaros Gürsel, Servet Sezgin ve Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk'ün oluşturduğu, TFSF temsilciliğini ise Serdar Akyay'ın üstlendiği yarışmaya 100 kişi başvurdu. 453 eserin değerlendirildiği yarışmanın sonuçları daha önce açıklanmıştı. Ödül Töreni ve Sergi Açılışı ise 22 Ocak Salı günü saat 18.00'da AKM'de gerçekleştirilecek.
Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, "Sakarya'mızın sahip olduğu en önemli özelliklerin başında gelen çok kültürlü yapıyı fotoğraf sanatı aracılığıyla ortaya çıkartmak ve kültürel çeşitliliğe sanatın diliyle katkıda bulunmak istedik. Toplam 453 eser arasından Sakarya'yı en iyi anlatan fotoğrafları seçmeye çalıştık. Yarışmamıza ilgi gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, tüm Sakaryalıları sergimize bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
(BCT-RKO)

21.01.2013 15:02:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT