1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yarım Elmadan İhtiyaç Sahiplerine Yardım

Yarım Elmadan İhtiyaç Sahiplerine Yardım

Yarım Elmadan İhtiyaç Sahiplerine Yardım
A+A-

Afyonkarahisar Belediyesi yardım birimi ile tek çatı altında birleşen Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardımlarını sürdürüyor. Ocak ayında, eşi c

Afyonkarahisar Belediyesi yardım birimi ile tek çatı altında birleşen Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardımlarını sürdürüyor.
Ocak ayında, eşi cezaevinde olan 76 aileye yardım eli uzatan Yarım Elma Derneği, Şubat ayının girmesiyle eşi vefat etmiş ya da eşinden ayrılmış 560 vatandaşın yardım paketlerini dağıtmaya başladı. Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından, 560 aileye 142 TL değerinde, içerisinde 27 kalem malzemenin bulunduğu yardım paketi dağıtıldı.
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve Yarım Elma Derneği Başkanı Bekir Demirayak yardım çalışmalarını yerinde gördü. Gıda paketlerinin dağıtımı sırasında ailelerle yakından ilgilenen Başkan Burhanettin Çoban, yapılan yardımlara maddi ve manevi katkı sağlayan hayırseverlere teşekkür etti.
Yarım Elma Derneği Başkanı Bekir Demirayak da hayırseverlere teşekkür ederek, derneğin Mart ayında engelli bireylere yardım eli uzatacağını belirtti.
(GC-SK-Y)

11.02.2013 17:16:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT