1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Yargıtay'dan balkonda sigara keyfine ambargo...

Yargıtay'dan balkonda sigara keyfine ambargo...

Yargıtay'dan balkonda sigara keyfine ambargo...
A+A-

Almanya'da sigara için flaş karar geldi. Almanaya'da yargıtay sigara içilmesi hususunde yeni bir düzenlemeye gitti ve süpriz yasak kararı almanya'da tiryakileri üzdü..Yargıtay'dan balkonda sigara keyfine ambargo...

Almayanda sigara için süpriz karar verildi. Almanya da yargıtay tarafından sigara içenlere üzücü haber geldi. Almanya yargıtay tarafından balkonda sigara içmeye belirli süreler dahilinde kısıtlamaya ve sınırlandırmaya karar verdi. Almanya'da verilen bu karar sigara tiryakilerin bihayli üzdü..Almanya'da sigara için flaş karar geldi. Almanaya'da yargıtay sigara içilmesi hususunde yeni bir düzenlemeye gitti ve süpriz yasak kararı almanya'da tiryakileri üzdü..


Almanya’da Yargıtay sigara tiryakilerini üzecek bir karar aldı. Yüksek mahkeme apartmanlarda oturanların balkonda sigara içmelerinin belirli sürelerle sınırlanabileceğine hükmetti.Brandenburg eyaletinin Premnitz kentinde aynı apartmanda yaşayan iki aile arasında yaşanan bir anlaşmazlığın yüksek mahkemeye intikal etmesi üzerine konuyu görüşen mahkeme, balkonda sigara içilmesine gerektiğinde sınırlama getirilebileceğine karar verdi.

Balkonda sigara içmeye sınırlandırma getirilmesini dumandan aşırı etkilenme şartına bağlayan mahkeme, sınırlama kararıyla birlikte davayı yeniden görüşülmek üzere Potsdam Eyalet Mahkemesi’ne geri gönderdi.Yüksek mahkeme, eyalet mahkemesinden şikayetçi ailenin sigara dumanından ne derece etkilendiğinin tespitine ve hangi saatlerde bu eyleme sınırlama getirileceğine karar vermesini istedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT