1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yardımsever Kadınlardan Burs Desteği

Yardımsever Kadınlardan Burs Desteği

Yardımsever Kadınlardan Burs Desteği
A+A-

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, yardımsever kadınlar, ihtiyaç sahiplerine yardım ve öğrencilere burs vermek maksadıyla bir araya geldi. Mudanya Yardımseverler Derneği, ihtiyaç sahiplerine yardım ve öğ

Bursa'nın Mudanya ilçesinde, yardımsever kadınlar, ihtiyaç sahiplerine yardım ve öğrencilere burs vermek maksadıyla bir araya geldi.
Mudanya Yardımseverler Derneği, ihtiyaç sahiplerine yardım ve öğrencilere burs vermek için bir araya geldi. Yaklaşık 200 yardımsever hanımın katıldığı toplantıda Dernek Başkanı Zehranur Biricik, toplantıya katılanları kapı önünde karşıladı. Biricik, "Burada olmakla başkalarının hayatında bir ışık yaktınız, bir çocuğun ayağının ısınmasına sebep oldunuz, bir ailenin sobasının yanmasına, ya da gurbette bir öğrencinin parasını çekerken gülümsemesine vesile oldunuz. Bu sebeple burada bulunarak katkıda bulunmanızdan dolayı hepinize teşekkür erdim. Bu toplantıları öğrencilere destek vermek adına daha da genişleteceğiz ve periyodik aralıklarla tekrarlayacağız. Bu yardımları sadece üniversite öğrencilerine değil, ihtiyaç sahibi olan herkese ulaştırmak istiyoruz" dedi.
(HK-AF-MŞ)

23.01.2013 16:32:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT