1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yamanlar'dan Potada Çifte Zafer

Yamanlar'dan Potada Çifte Zafer

Yamanlardan Potada Çifte Zafer
A+A-

Basketbol'da Liselerde Yamanlar Koleji'nin ardından Orta Okullarda Özel Yamanlar Özyurt Orta Okulu Şampiyon oldu. Okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol il birinciliği Cumhuriyet Kapalı Spor Salon

Basketbol'da Liselerde Yamanlar Koleji'nin ardından Orta Okullarda Özel Yamanlar Özyurt Orta Okulu Şampiyon oldu.
Okullar arası Yıldız Erkekler Basketbol il birinciliği Cumhuriyet Kapalı Spor Salonu'nda yapıldı. Bornova Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu son maçında Gelişim Kolejini 51-39 yenerek Şampiyon oldu. Çiğli Türk Koleji'nin ikinci, Gelişim Koleji'nin Üçüncü oldu. Final maçlarında hiç susmadan takımlarını destekleyen Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu öğrencileri son sayıyla birlikte salonu bayram yerine çevirdi. Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Kayseri'de yapılacak Türkiye Şampiyonasında İzmir'i temsil edecek.
Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu Okul Müdürü Halis Konukbay, "Bilimsel alanda kendisini kanıtlamış bir okul olarak sanat ve spora da ciddi destek oluyoruz. Bu şampiyonluklar bizim doğru yolda olduğumuzun ispatı. Bu başarıların çok büyük fedakarlıklarla kazanıldığının bilincindeyiz. Hedefimiz Türkiye Finallerinden şampiyonluk kupasını İzmir'e getirmek" dedi.
(EA)

21.02.2013 13:53:45 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT