1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yamanlar'dan Çifte Zafer

Yamanlar'dan Çifte Zafer

Yamanlardan Çifte Zafer
A+A-

Özel Yamanlar Okulları, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İzmir ve Ankara'da yapılan Liseler Arası Basketbol ve Futbol Türkiye Şampiyonası çeyrek finalinde başarı sağlayarak yarı finale kaldı, çift

Özel Yamanlar Okulları, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından İzmir ve Ankara'da yapılan Liseler Arası Basketbol ve Futbol Türkiye Şampiyonası çeyrek finalinde başarı sağlayarak yarı finale kaldı, çifte zafer kazandı.
Liseler futbolda Kemalpaşa Yamanlar Koleji, Ankara'da yapılan çeyrek final müsabakalarında sırasıyla Bursa, İstanbul ve Çankırı temsilcilerini mağlup ederek, Aydın'da yapılacak yarı finallerde mücadele etmeye hak kazandı.
İzmir'de yapılan liseler basketbol çeyrek final müsabakalarında Karşıyaka Yamanlar Koleji ise, Bursa, İzmit ve Balıkesir'i yenerek, Denizli'de yapılacak yarı finallerde mücadele etme vizesi aldı.
Yamanlar Eğitim Kurumları Genel Müdürü Sebahattin Kasap, "Öğrencilerimizin Akademik başarılarının yanında Sportif başarıları bizi mutlu ediyor. Öğrencilerimiz Yarı Finallerde de başarı ile İzmir'i temsil ederek Türkiye Şampiyonası Finalleri vizesini alacağını umuyorum" dedi.
(EA-ERG-Y)

18.01.2013 11:15:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT