1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalovalı Minibüsçülerin Güzergah Tepkisi (Fotoğraflı

Yalovalı Minibüsçülerin Güzergah Tepkisi (Fotoğraflı

Yalovalı Minibüsçülerin Güzergah Tepkisi    (Fotoğraflı
A+A-

Yalova Belediyesi tarafından ilin batı kesiminden merkeze gelen minibüslerin yol güzergahının değiştirilmesine tepki gösteren minibüsçüler, belediye binası önünde durumu protesto etti. Yalova Beled

Yalova Belediyesi tarafından ilin batı kesiminden merkeze gelen minibüslerin yol güzergahının değiştirilmesine tepki gösteren minibüsçüler, belediye binası önünde durumu protesto etti.
Yalova Belediyesi, 10 Ocak 2013 tarihi itibariyle Termal, Çınarcık ve Armutlu ilçeleri yönünden yolcu taşıyan minibüslere yönelik yeni yol güzergahı belirledi. Dün yol kapatarak belediye hizmet binası önünde sloganlar atan minibüsçülerin eylemi bugün de devam etti. Yaklaşık 300 kişi belediye binası önüne gelerek Belediye Başkanı Yakup Koçal aleyhinde sloganlar attı. Polis belediye önünde yoğun güvenlik önlemleri alırken, grup adına bir konuşma yapan Çınarcık Şoförler ve Minibüsçüler Odası Başkanı Abdullah Gencer, "Burada insanlara yapılan bir haksızlık var. Ben bunu dile getirmek istiyorum. Batıdan gelen araçlara üvey evlat muamelesi yapılıyor. Biz varsak bu il var, yoksak yok. bu haksızlığı protesto etmek için buraya geldik" dedi.
(SÇ)

11.01.2013 17:13:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT