1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalovalı Bilek Güreşçileri Milli Takıma Göz Dikti

Yalovalı Bilek Güreşçileri Milli Takıma Göz Dikti

Yalovalı Bilek Güreşçileri Milli Takıma Göz Dikti
A+A-

Yalova Bilek Güreşi Spor Kulübü sporcuları, 07-11 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri için kamp dönemine girdi. Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlen

Yalova Bilek Güreşi Spor Kulübü sporcuları, 07-11 Mart 2013 tarihleri arasında yapılacak olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri için kamp dönemine girdi.
Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası Milli Takım seçmelerine katılacak Yalovalı demir bilekler, hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Yaklaşık olarak 35 sporcuyla seçmelere katılacak Yalova Bilek Güreşi Spor Kulübü, geride bıraktığımız hafta sonu milli takımda görev yapan sporcularla bir araya gelerek antrenman yaptı. Avrupa şampiyonasına katılacak milli takımda yer almak istediklerini belirten Yalova Bilek Güreşi Spor Kulübü Antrenörü ve Milli Sporcu Dursun Önder, "07-11 Mart tarihleri arasında Antalya'da yapılacak olan Avrupa Şampiyonası Seçmelerine 35 sporcumuzla katılacağız. Hedefimiz en az 8 sporcuyu Milli takıma kazandırmak ve Avrupa Şampiyonasında mücadele etmek. Milli takımdan sporcu arkadaşlarımızda kulübümüze geldiler ve hep birlikte antrenman yaptık. 4 aydır sıkı bir şekilde çalışıyoruz ve Milli takıma seçilerek 13-19 Mayıs 2013 tarihleri arasında Polonya'da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında Milli kafilede yer almak ve başarılı sonuçlarla ülkemize dönmek istiyoruz" dedi.
(EB-MA)

07.01.2013 17:35:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT