1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalovalı Aşçılar Türkiye Birincisi Oldu

Yalovalı Aşçılar Türkiye Birincisi Oldu

Yalovalı Aşçılar Türkiye Birincisi Oldu
A+A-

Yalova Şaban Temüge Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri 5. Antalya Altın Kep Yarışmasında Türkiye birincisi oldu. Antalya Şefler Birliği tarafından düzenlenen 5'nci Uluslararası Altın Ke

Yalova Şaban Temüge Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi öğrencileri 5. Antalya Altın Kep Yarışmasında Türkiye birincisi oldu.
Antalya Şefler Birliği tarafından düzenlenen 5'nci Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması 23-26 Ocak 2013 tarihleri arasında Antalya Expo Center Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirildi. 4 gün süren yarışmada 2 bin aşçı 11 dalda hünerlerini sergiledi. Yalova Şaban Temüge Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi de, Otelcilik ve Turizm Meslek Liseleri kategorisinde yarışmaya katıldı. Yapılan değerlendirme neticesinde Süleyman Şahin, Mehmet Kaya, Osman Nuri Öztabak'tan oluşan Yalova Şaban Temüge Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi takımı "Mısır Tahtında Kuzu Kralı" isimli tabağı ile 90 okul arasında Türkiye Birincisi olarak seçildi. Yalova Şaban Temüge Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ödülünü Antalya The Marmara Hotel'de düzenlenen törende aldı.
(SÇ-ET)

31.01.2013 11:23:12 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT