1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yalova'da Masa Tenisi Müsabakaları

Yalova'da Masa Tenisi Müsabakaları

Yalovada Masa Tenisi Müsabakaları
A+A-

Yalova'da 2012-2013 yılı Okul Sporları Müsabakaları kapsamında yapılan Gençler Masa Tenisi Turnuvasında erkeklerde şampiyonluğa Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi , kızlarda ise Çiftlikköy Mustafa Kemal

Yalova'da 2012-2013 yılı Okul Sporları Müsabakaları kapsamında yapılan Gençler Masa Tenisi Turnuvasında erkeklerde şampiyonluğa Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi , kızlarda ise Çiftlikköy Mustafa Kemal Anadolu Lisesi şampiyonluğa ulaştı.
10-11 Ocak tarihleri arasında Yalova Belediyesi Masa Tenisi Salonu'nda yapılan karşılaşmalar sonrasında dereceye giren liseler kupalarını tören ile aldı. Erkeklerde 7 takımın, kızlarda ise 5 okul takımının mücadele ettiği turnuvada mutlu sona erkeklerde Yalova Bahçeşehir Anadolu Lisesi, kızlarda ise Çiftlikköy Mustafa Kemal Anadolu Lisesi ulaşırken, kupalarını Yalova Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cengiz Mete ve Masa Tenisi İl Temsilcisi Feridun Toparlak'ın elinden aldılar.
Bahçeşehir Anadolu Lisesi ile Yalova Anadolu Lisesi, kızlarda ise şampiyon olan Çiftlikköy Mustafa Kemal Anadolu Lisesi Yalova'yı Türkiye Şampiyonasında temsil edecek.
(EB-MŞ)

11.01.2013 18:03:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT