1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalova Üniversitesi Öğrencileri Kocaeli Büyükşehir'i Ziyaret Etti

Yalova Üniversitesi Öğrencileri Kocaeli Büyükşehir'i Ziyaret Etti

Yalova Üniversitesi Öğrencileri Kocaeli Büyükşehiri Ziyaret Etti
A+A-

Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler 2. sınıf öğrencileri ve Bölüm Başkanından oluşan bir grup Kocaeli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti. Gez-Gör programı kapsamında

Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Yerel Yönetimler 2. sınıf öğrencileri ve Bölüm Başkanından oluşan bir grup Kocaeli Büyükşehir Belediyesini ziyaret etti.
Gez-Gör programı kapsamında talep üzerine Büyükşehir Belediyesi tarafından davet dilen üniversite öğrencileri, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler, Fen İşleri, İmar ve Şehircilik ile Strateji Daire Başkanlığı bölümlerinin çalışmaları hakkında bilgi aldı. Bölüm Başkanı Yard. Doç. Dr. Salih Batal, öğrencilerin Kocaeli Büyükşehir Belediyesini tercih etmesinden dolayı teknik geziyi Kocaeli'ye gerçekleştirdiklerini söyledi. Batal, gezide edinecekleri izlenimleri okula döndüklerinde değerlendirmeye alacaklarını ifade etti. Basın Yayın Daire Başkanı Raşit Fidan'ı makamında ziyaret eden grup, burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Bölüm Başkanı Salih Batal günün anısına Daire Başkanı Fidan'a hediye sundu. Grup daha sonra Sekapark'ı gezerek ziyareti tamamladı.
(GA)

23.12.2012 13:37:06 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT