1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalova Kadın Meclisi'nden "kocanıza Anlatın" Projesi

Yalova Kadın Meclisi'nden "kocanıza Anlatın" Projesi

Yalova Kadın Meclisinden kocanıza Anlatın Projesi
A+A-

Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetim kurulu üyeleri Bursa Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Dr. Sunay Özkul'u makamında ziyaret etti. Yalova Kadın Meclisi Başkanı Nurten Anıl Kalyoncu, Yalova'

Yalova Kent Konseyi Kadın Meclisi yönetim kurulu üyeleri Bursa Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Dr. Sunay Özkul'u makamında ziyaret etti. Yalova Kadın Meclisi Başkanı Nurten Anıl Kalyoncu, Yalova'da devreye sokulan "kocalarınıza anlatın" projesi hakkında Özkul'a bilgi verdi.
Yalova Kadın Konseyi Başkanı Nurten Anıl Kalyoncu ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Aile ve Sosyal Politikalar il Müdürü Dr. Sunay Özkul'un misafiri oldu. Bursa'da sürdürülen çalışmalarla ilgili Özkul'dan bilgi alan Kadın Konseyi üyeleri, Yalova'da devreye sokulan "kocalarınıza anlatın" projesini anlatmayı da ihmal etmedi. Projeyi faydalı bulan Özkul, Kalyoncu'dan bilgi aldı.
Ziyaretin verimli geçtiğini dile getiren Kalyoncu, "Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz de bir kadın olduğu için projemize çok daha sıcak yaklaştı. Bütün detayları öğrendi ve projenin Bursa'da uygulanması içinde adım atacağını dile getirdi" diye konuştu.
(SÇ-MŞ)

07.02.2013 11:53:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT