1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalova Fotoğraf Atölyesi Grubu Başkan Koçal'ı Ziyaret Etti

Yalova Fotoğraf Atölyesi Grubu Başkan Koçal'ı Ziyaret Etti

Yalova Fotoğraf Atölyesi Grubu Başkan Koçalı Ziyaret Etti
A+A-

Yalova Fotoğraf Atölyesi üyeleri, Belediye Başkanı Yakup Koçal'ı ziyaret etti. Yalova ve fotoğraf üzerine renkli sohbetin yapıldığı ziyarette üyeler, fotoğraflarıyla Yalova'nın tanıtımına katkı sağl

Yalova Fotoğraf Atölyesi üyeleri, Belediye Başkanı Yakup Koçal'ı ziyaret etti.
Yalova ve fotoğraf üzerine renkli sohbetin yapıldığı ziyarette üyeler, fotoğraflarıyla Yalova'nın tanıtımına katkı sağlayacaklarını söylediler. Sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta Yalova ile ilgili güzel fotoğraflar gördüğünü söyleyen Başkan Koçal, "Biz fotoğraf köşeleri oluştururken böyle güzellikleri hayal etmiştik. Yavaş yavaş noktalar şekillendi, insanlar artık ilgi gösteriyor. Birkaç fotoğraf noktası daha yapmayı düşünüyoruz" dedi.
Yalova'nın tanıtımına katkı sağlamak istediklerini belirten Yalova Fotoğraf Atölyesi Sorumlusu Suat Gök. "450 kişilik bir grubumuz var. Şu an 50 kişi faal. Halk Eğitim Merkezi ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğiyle 2 dönem kurslar açtık. Sosyal çalışmalara başladık. Fotoğraf çekmek için geziler düzenliyoruz. Kulüp olarak daha büyük çalışmalar yapmayı arzu ediyoruz" diye konuştu.
Suat Gök, Yalova'dan bir gece manzarasını Başkan Koçal'a hediye etti.
(SÇ-MŞ)

08.02.2013 13:37:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT