1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalova Belediyesi'nden Örnek Proje

Yalova Belediyesi'nden Örnek Proje

Yalova Belediyesinden Örnek Proje
A+A-

Yalova Belediyesi vatandaşların kullanmadıkları kitap, giysi ve oyuncakları toplayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefleyen, "Saklamıyorum, Paylaşıyorum Projesi"ni törenle hizmete soktu. Sosy

Yalova Belediyesi vatandaşların kullanmadıkları kitap, giysi ve oyuncakları toplayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı hedefleyen, "Saklamıyorum, Paylaşıyorum Projesi"ni törenle hizmete soktu.
Sosyal projeleri hayata geçirmeye özen gösteren Yalova Belediyesi bu kapsamda yeni bir projeyi daha hayata geçirdi. "Saklamıyorum Paylaşıyorum" adlı proje ile vatandaşların kullanmadıkları kitap, giysi ve oyuncakların ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması hedefleniyor. Vatandaşlar Cumhuriyet Meydanı'nda konulan bir kumbaraya kullanmadıkları eşyaları atarak diğer vatandaşlara ulaştırılmasını sağlayacaklar. Projenin açılışında konuşan Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Yavuz, "Bu proje sayesinde vatandaşlarımızın kullanmadıkları malzemeleri toplayıp ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Tüm halkımızı bu projeye destek vermeye çağıyoruz" dedi.
Ardından projeye ilk katılanda Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Yavuz ve belediye personeli oldu.
(SÇ-MŞ)

11.01.2013 17:10:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT