1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yalova Belediyesi'nde Görev Değişimi

Yalova Belediyesi'nde Görev Değişimi

Yalova Belediyesinde Görev Değişimi
A+A-

Yalova Belediyesi Kültür İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Yavuz, sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldı. Bir süre önce kalp rahatsızlığı geçiren ve ameliyat olan Yalova B

Yalova Belediyesi Kültür İşlerinden Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Yavuz, sağlık sorunları nedeniyle görevinden ayrıldı.
Bir süre önce kalp rahatsızlığı geçiren ve ameliyat olan Yalova Belediye Bakan Yardımcısı Hikmet Yavuz, görevini bıraktı. Düzenlenen basın toplantısı ile bu kararını kamuoyuna açıklayan Yavuz, sağlığına bağlı olarak gerek görevine gerekse ailesi ile kendisine gereken önemi verememesini gerekçe gösterdi. Yalova Belediyesi'nde başkan yardımcısı olarak görev yapmanın kendisi açısından büyük bir onur olduğunu dile getiren Yavuz, "Bir süre önce kalbime bağlı bir rahatsızlık yaşadım. Bu rahatsızlığımdan kurtulamadım. Sonuçta 1 ay içerisinde bir ameliyat geçirmem gerekecek. Rahatsızlık sonrasında görevimin gerektirdiği tempoya ayak uyduramamaya başladığım kanısına kapılmam, yine gerek kendime ve gerekse aileme zaman ayıramama da bu kararı almamda etkili oldu. Ben yine belediye de görev yapmaya devam edeceğim. Kısa sürede sağlığıma kavuşarak Yalova Belediye Başkanımız Yakup Koçal'ın seçim çalışmalarında etkin bir rol üstlenmek istiyorum. Bu süreçte Yakup Koçal'la çalışmış olmanın da onur ve gururunu yaşıyorum" dedi.
(SÇ-MA)

04.02.2013 13:33:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT