1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yaklaşık 400 Litre Kaçak İçki Ele Geçirildi

Yaklaşık 400 Litre Kaçak İçki Ele Geçirildi

Yaklaşık 400 Litre Kaçak İçki Ele Geçirildi
A+A-

Edirne'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda yaklaşık 400 litre kaçak içki ele geçirildi. Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Or

Edirne'de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği operasyonda yaklaşık 400 litre kaçak içki ele geçirildi.
Edirne Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şube Müdürlüğü ekipleri, Edirne'nin Havsa ilçesinde ikamet eden M.T. ve E. T. isimli şahısları, sürekli Bulgaristan'a çıkmaları nedeniyle takibe aldı. Yapılan araştırma sonucu M.T. ve E. T.'nin Bulgaristan'dan temin ettikleri gümrük kaçağı içkileri saklayıp piyasaya sürdükleri tespitini yapan ekipler, belirlenen adreslere eşzamanlı olarak baskın yaptı.
Yapılan baskında; 380 litre damacana ve bidonlar içerisinde ev yapımı rakı, 3 litrelik 3 cam şişede kırmızı şarap, 27 şişe gümrük kaçağı içki, 1 av tüfeği ve içki imalatında kullanılan düzenek ele geçirildi. E.T. ve M.T.'nin yanı sıra R. T. isimli şahıs da gözaltına alınırken şüpheliler, ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.
(ORA-ÖK-Y)

11.12.2012 16:04:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT