1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yakalanan Uyuşturucu Satıcısı Adliyeye Sevk Edildi

Yakalanan Uyuşturucu Satıcısı Adliyeye Sevk Edildi

Yakalanan Uyuşturucu Satıcısı Adliyeye Sevk Edildi
A+A-

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde yolu kapatan polis araçlarına çarptıktan sonra 2 polisi yaralayan ve ateş edilerek durdurulabilen H.G. isimli uyuşturucu satıcısı yakalanarak adliyeye sevk edildi. Dü

Sakarya'nın Serdivan ilçesinde yolu kapatan polis araçlarına çarptıktan sonra 2 polisi yaralayan ve ateş edilerek durdurulabilen H.G. isimli uyuşturucu satıcısı yakalanarak adliyeye sevk edildi.
Dün gece saatlerinde Adapazarı ilçesinde polis araçlarının dur ihtarına uymayarak lüks otomobille kaçmaya çalışan H.G. isimli şahıs Serdivan ilçesine kadar süren takip sonrası Sakarya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Ekiplerine ait 2 sivil otomobille yol kapatılarak durdurulabildi. H.G. isimli şahıs kullandığı lüks otomobille ilk olarak yolu kapatan otomobillere daha sonra olay yerinde bulunan polislere çarptı. Olay sırasında 2 polis yaralanırken lüks otomobil tekerleklerine ateş edilerek durdurulabildi. Durdurulan otomobilde yüklü miktarda uyuşturucu bulunurken olay sırasında otomobilde bulunan bir bayan ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken, 10 ayrı suçtan sabıkası bulunan ve İstanbul, Kocaeli ve Sakarya genelinde uyuşturucu ticareti yaptığı bilinen H.G. isimli şahıs Sakarya Emniyet Müdürlüğündeki ilk ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi.
(RKO-RKO-Y)

16.01.2013 15:28:23 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT