1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Yağmur Nedeniyle Göle Dönen Yolda İki Araç Mahsur Kaldı

Yağmur Nedeniyle Göle Dönen Yolda İki Araç Mahsur Kaldı

Yağmur Nedeniyle Göle Dönen Yolda İki Araç Mahsur Kaldı
A+A-

Adana'da yaklaşık 1 saat yağan yağmurun ardından göle dönen yolda iki araç mahsur kaldı. Adana'da bugün öğle saatlerinde başlayan ve yaklaşık 1 saat süren yağmur nedeniyle yollar göle döndü. Merkez

Adana'da yaklaşık 1 saat yağan yağmurun ardından göle dönen yolda iki araç mahsur kaldı.
Adana'da bugün öğle saatlerinde başlayan ve yaklaşık 1 saat süren yağmur nedeniyle yollar göle döndü. Merkez Çukurova ilçesi Yurt Mahallesi'nde ara bir sokaktan geçen iki araç yolda kaldı. İçerisinde çocukların da bulunduğu otomobildeki şahıslar kendi imkanlarıyla çıkıp kurtulurken, minibüste bulunan baba ve oğul ise itfaiyenin gelip halatla aracı çekmesiyle kurtuldu.
Ceyhan ilçesi Kurtpınar beldesinde bir dönem belediye başkanlığı yaptığını söyleyen Duran Aytutku, her yağmurda yolun göle dönüğünü belirterek, "Eşim ve çocuklarla birlikte eve gidiyorduk, su fazla yoktu ancak geçemedik, su içinde kaldık. Ben çıkıp eşimi ve çocukları çıkartıp eve gönderdim. Şimdi otomobilimin sudan çıkartılmasını bekliyorum" dedi.
Çocuklarını dershaneden almaya gittiğini ifade eden Ahmet Sürmeli ise, yağmur nedeniyle yolda oluşan gölün içinde kaldıklarını, itfaiyenin kendilerini kurtardığını kaydetti.
(FKE-CC-Y)

23.01.2013 17:17:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT