1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yağmur Koleji Öğrencileri Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Yağmur Koleji Öğrencileri Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti

Yağmur Koleji Öğrencileri Milli Eğitim Müdürünü Ziyaret Etti
A+A-

Şırnak Özel Yağmur Koleji'nin basketbol şampiyonu öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Yükse

Şırnak Özel Yağmur Koleji'nin basketbol şampiyonu öğrencileri, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan'ı makamında ziyaret etti.
Ziyaretten dolayı memnun olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan öğrencileri tebrik etti. Arslan, "Öğrencilerimizin aldıkları başarılar bizleri mutlu ediyor. Basketbol gibi zor bir branşta alınan bu başarılardan dolayı bütün öğrencilerimizi kutluyorum. Öğrencilerimizin emek sarf ederek Şırnak birincilikleri kazanmaları bizi mutlu ediyor. Bu başarıların başka öğrencilerimize örnek olacağına inanıyorum. Başarı elde etmek için her zaman çalışmak ve çabalamak gerekiyor. Öğrencilerimiz bize başarıları ile en büyük hediyeleri takdim ettiler. Bize söylenecek bütün güzellikleri başarıları ile gösterdiler. Kendilerine Türkiye, Avrupa ve dünya şampiyonasında başarılar dilerim" dedi.
(CK-AKK-Y)

21.02.2013 11:25:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT