1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Yabancılar Pazarı'ndan Askıda Ekmeğe Destek

Yabancılar Pazarı'ndan Askıda Ekmeğe Destek

Yabancılar Pazarından Askıda Ekmeğe Destek
A+A-

İlkadım Belediyesi'nin hayata geçirdiği Askıda Ekmek projesine Yabancılar Pazar esnafı destek verdi. Yabancılar Pazarı esnafı ekmeğini paylaşmak isteyen vatandaşlara yönelik Askıda Ekmek projesine

İlkadım Belediyesi'nin hayata geçirdiği Askıda Ekmek projesine Yabancılar Pazar esnafı destek verdi.
Yabancılar Pazarı esnafı ekmeğini paylaşmak isteyen vatandaşlara yönelik Askıda Ekmek projesine sahip çıkmak adına yaptırdıkları bağış kutusu ile dikkatleri üzerine çekti. İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Yabancılar Pazarı Başkanı Olcay İnanç'a ve esnaflara teşekkür etti. Askıda ekmek kampanyası afişinin üzerinde bulunan bağış kutusunu, Yabancılar Pazarı Dernek Başkanı Olcay İnanç'a teslim eden İlkadım Belediyesi Başkan Yardımcısı Ahmet Seven, ihtiyaç sahiplerine günlük olarak dağıtılan ekmek sayısının 10 bin ekmek olduğunu söyledi.
"Her 10 dakikada bir yapılan anons sistemi ile alışveriş yapan vatandaşlara askıda ekmeği hatırlatıyoruz" diyen Olcay İnanç, "Biz de bu uygulama ile hem başkanımıza destek olmak hem de fakir fukara evine ekmeğini rencide olmadan götürebilsin düşüncesiyle projeyi sahiplendik" dedi.
(SAM-SLH-Y)

26.01.2013 13:17:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT