1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Weltew Mobilya Van Bayisi Açıldı

Weltew Mobilya Van Bayisi Açıldı

Weltew Mobilya Van Bayisi Açıldı
A+A-

Weltew Mobilyalar zinciri halkasına Van’ı da ekledi.


Milli Egemenlik Caddesi Hayat Hastanesi Kavşağı’nda ‘Başyurtlar’ olarak faaliyete geçen Weltew Mobilya Van Bayisinin açılışını Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, VATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Fidan, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karaduman, meclis üyesi Şaban Gültepe ile Gökçenay Gourp Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Gökçenay birlikte yaptılar.


\"\"

İki kat ve 600 metrekare alan üzerinde faaliyet gösteren mağazanın açılış kurdelesine kesen Nadiroğlu ve berberindekiler, daha sonra mağazaya geçerek İnegöl merkezli olan ürünler hakkında mağaza sahibi Ümit Kalkanbaş ve Metin Yurtlu’dan bilgi aldı. Burada kısa bir açıklama yapan Nadiroğlu, günlük hayatımızın bir parçası olan mobilyada artık kalitenin yanında kullanılışlı olmasına özen gösterildiğini söyledi.

İstihdama katkı sağlayan bu tür işyerlerinin açılmasını önemsediklerini de belirten Nadiroğlu, ‘’Bu mağazamız ile Van’da şimdiye kadar bayiliği olmayan bir ürün daha Vanlıların hizmetine sunulmuştur’’ dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT