1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Volkan Konak'ın Şarköy'de Çektiği Klip Televizyonlarda Yayınlanıyor
Volkan Konakın Şarköyde Çektiği Klip Televizyonlarda Yayınlanıyor

Volkan Konak'ın Şarköy'de Çektiği Klip Televizyonlarda Yayınlanıyor

Ünlü şarkıcı Volkan Konak'ın Temmuz ayında, Şarköy ilçesine bağlı, Mürefte, Hoşköy beldeleriyle, Gaziköy ve Uçmakdere köylerinde çektiği klip televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı. Son çıkan

A+A-
Ünlü şarkıcı Volkan Konak'ın Temmuz ayında, Şarköy ilçesine bağlı, Mürefte, Hoşköy beldeleriyle, Gaziköy ve Uçmakdere köylerinde çektiği klip televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı.
Son çıkan "Lifor" adlı albümünde yer alan "Nerdesin (Karagözlüm)" adlı şarkısı, Mürefte iskelesi, Hoşköy Feneri, Gaziköy dalyanı, Uçmakdere sahilinde çekilen görüntüler klip olarak yayınlanıyor.
Mürefte Belediye Başkanı İlhan Koçer, yayınlanan klibi izlediğini belirterek "Volkan Konak ülkemizin yetiştirdiği, sevilen, takdir gören bir sanatçımız. Yaz dönemi beldemize gelerek iskelemizde yeni çıkaracağını söylediği albümü için klip çekti. Televizyonlardan izlediğimde, Mürefte, Hoşköy, Gaziköy ve Uçmakdere görüntülerini görmek beni ziyadesiyle memnun etti. Bölgemizin tanınması açısından güzel bir klip olmuş, şarkı da çok güzel" dedi.

24.12.2012 12:14:17 TSI

HABERE YORUM KAT