1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Voleybol Federasyonu Başkanı'ndan Gaziantep'e İnceleme Ziyareti

Voleybol Federasyonu Başkanı'ndan Gaziantep'e İnceleme Ziyareti

Voleybol Federasyonu Başkanından Gaziantepe İnceleme Ziyareti
A+A-

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göksu, Kahramanmaraş'dan sonra Gaziantepe de inceleme ziyaretinde bulundu. Başkan Mutlugil ve yönetim kurulu üyesi

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Göksu, Kahramanmaraş'dan sonra Gaziantepe de inceleme ziyaretinde bulundu.
Başkan Mutlugil ve yönetim kurulu üyesi Göksu, Gaziantep Şahinbey spor salonunda inceleme ziyareti yaptı. Gaziantep'te voleybolun gelişmesi için yapılabilecekler konusunda görüş alış verişinde bulunuldu. Mutlugil ve Göksu'ya Gaziantep ziyaretinde Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Mehmet Demirbaş, Voleybol Şube Sorumlusu Erol Göbelek, Türkiye Voleybol Federasyonu Gaziantep İl Temsilcisi Mahmut Alkandağlı, Türkiye Voleybol Federasyonu Gözlemcisi Cem Hamavioğlu eşlik etti. Ziyaret sonrası açıklama yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, Gaziantep'te tesis gelişiminden çok memnun olduklarını, lisanslı voleybolcu sayısını arttırmak için yerel yönetimlerle birlikte ortak çalışmalar yapabileceklerini söyledi.
(MDC-ÖK-Y)

30.01.2013 11:06:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT