• BIST

  110.376
 • ALTIN

  155,645
 • DOLAR

  3,8434
 • EURO

  4,5320
 1. HABERLER

 2. YEREL

 3. Viranşehir'de "temel Görgü Ve Nezaket Kuralları" Semineri Enver Zencirci Şanlıurfa
Viranşehirde temel Görgü Ve Nezaket Kuralları Semineri Enver Zencirci  Şanlıurfa

Viranşehir'de "temel Görgü Ve Nezaket Kuralları" Semineri Enver Zencirci Şanlıurfa

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, Kaymakamlık ve İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle ÇATOM'a yönelik "Temel Görgü ve Nezaket Kuralları" semineri düzenlendi. Viranşehir Kaymakamlığı ve İlçe Emniye

A+A-
Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, Kaymakamlık ve İlçe Emniyet Müdürlüğü işbirliğiyle ÇATOM'a yönelik "Temel Görgü ve Nezaket Kuralları" semineri düzenlendi.
Viranşehir Kaymakamlığı ve İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen seminere, 47 kadın katıldı. 2 gün boyunca süren seminer süresince; kamusal, sosyal ve özel yaşamda bay ve bayan ilişkileri, bay ve bayan ilişkilerinde desteklenen temel davranışlar, kaçınılması gereken beden davranışları, kadınlar ve erkekler arasındaki psikolojik farklılıklar, ailenin korunması ve kadına karşı şiddetin önlenmesine dair kanun hakkında temel hususlar konusunda bilgilendirme yapıldı. Ardından sertifikalarını, ders görevlisi ve İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Selami Ermiş tarafından alan kursiyerler, söz konusu seminerin başarılı geçtiğini ve kişisel gelişimlerine katkı sağladığını belirterek memnuniyetlerini dile getirdi.
(EZ-SO-Y)

16.01.2013 15:04:11 TSI

HABERE YORUM KAT