1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Viranşehir'de Kaymakamlık Seminer Verdi

Viranşehir'de Kaymakamlık Seminer Verdi

Viranşehirde Kaymakamlık Seminer Verdi
A+A-

Viranşehir Kaymakamlığı himayesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde SODES Gölbaşı Kadın Kültür Evi'ne yönelik olarak "Temel Görgü ve Nezaket Kuralları Genel Geliştirme Semineri" düzenlendi. Semi

Viranşehir Kaymakamlığı himayesinde, İlçe Emniyet Müdürlüğü koordinesinde SODES Gölbaşı Kadın Kültür Evi'ne yönelik olarak "Temel Görgü ve Nezaket Kuralları Genel Geliştirme Semineri" düzenlendi. Seminere, 53 kadın katıldı.
"Kamusal, Sosyal ve Özel Yaşamda Bay&Bayan İlişkileri", "Bay&Bayan İlişkilerinde Desteklenen Temel Davranışlar", "Kaçınılması Gereken Beden Davranışları", "Bay&Bayan Bakım Davranışları", "Bay&Bayan Arasındaki Psikolojik Farklılıklar", "Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun Hakkında Bilinmesi Gereken Temel Hususlar" hakkında, kadınlara eğitim verildi.
Seminere katılanlara sertifikalarını, ders görevlisi İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Selami Ermiş verdi. Seminere katılan kadınlar, söz konusu seminerin başarılı geçtiğini, kişisel gelişimlerine katkı sağladığını ve bir farkındalık sağladığını belirterek memnuniyetlerini dile getirdi.
(EZ-SO-Y)

30.01.2013 18:03:08 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT