1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Vip'in Konuğu Burhaniye Belediyesi

Vip'in Konuğu Burhaniye Belediyesi

Vipin Konuğu Burhaniye Belediyesi
A+A-

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi A Grubunda mücadele eden Yalova ekibi VİP Atakent Hastanesi Gençlikspor Bayan Basketbol Takımı ligin 10. haftasında evinde Balıkesir ekibi Burhaniye Belediyesini konuk

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi A Grubunda mücadele eden Yalova ekibi VİP Atakent Hastanesi Gençlikspor Bayan Basketbol Takımı ligin 10. haftasında evinde Balıkesir ekibi Burhaniye Belediyesini konuk edecek.
Ligde üst üste 3. mağlubiyetini geçtiğimiz hafta sonunda Samsun ekibi 55 Gençlik karşısında alan Yalovanın perileri ligin ilk devresinde mağlup oldukları Burhaniye Belediyesi'ni bu kez mağlup etmek istiyor. 23 Aralıkta Yalova'da oynanması gereken bu zorlu mücadele, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından Bursa'nın Orhangazi ilçesine alındı.
VİP Atakent Hastanesi Gençlikspor Bayan Basketbol Takımı Antrenörü Murat Yapıcı," Bu sene takım olarak geçiş dönemini yaşıyoruz. Bu yüzden oynadığımız her maç ve kazanacağımız her müsabaka bizler için tecrübe anlamına geliyor. Ligin ilk yarısında Burhaniye Belediyesi'ne yenilmiştik. Bu kez rakibimizi yenmek istiyoruz. Ancak rakibimiz güçlü takım ruhunu yansıtırsak Burhaniye Belediyesi'ni yeneceğimizi düşünüyorum" dedi.
(EB-MŞ)

21.12.2012 16:23:39 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT