1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Victoria's Secret Meleği Murat Boz Hayranı mı? İşte O Diyalog

Victoria's Secret Meleği Murat Boz Hayranı mı? İşte O Diyalog

Victoria's Secret Meleği Murat Boz Hayranı mı? İşte O Diyalog
A+A-

Türk şarkıcı,juri Murat Boz ile daha önce objektiflere poz veren Candice Swanepol şok eden sorular sordu. Swanepol Murat Boz için Çok yakışıklı bir şarkıcıydı,hala sevglisi var mı diye sordu.

Daha önce şarkıcı Murat Boz'la kamera karşısına geçen Candice Swanepoel, Murat Boz için "Çok yakışıklı bir şarkıcıydı, hala sevgilisi var mı?" diye sordu.

 


Victoria's Secret meleği Candice Swanepoel sorduğu soruyla şaşırttı. Daha önce şarkıcı Murat Boz'la kamera karşısına geçen güzel model, Boz için "Çok yakışıklı bir şarkıcıydı, hala sevgilisi var mı?" diye sordu.

iigggggg.jpg

 


TÜRKİYE'DE TURİSTLİK YERLERİ GEZMİŞ

Ünlü model, Kapadokya, Pamukkale, Efes dolaşmış. Peribacalarından, Pamukkale'deki travertenlerden çok etkilenmiş. "Türkiye'de bir insanı şaşırtacak çok şey var. İstanbul'da alışveriş yapmayı özellikle de mücevher almayı seviyorum" dedi.

 

4e4gg.jpg

 

İLK REKLAM FİLMİNİ İSTANBUL'DA ÇEKMİŞ

Tesadüf bu ya Candice kariyerindeki ilk reklam filmini 2010'da İstanbul'da çekmiş. Murat Boz'la birlikte bir reklamda oynamış. Hatırlayınca heyecanlanıyor: "Çok yakışıklı bir şarkıcıydı, hâlâ sevgilisi var mı?" diye sordu. Ayrıldıklarını duyunca da yüüznde güller açmış.

A+A-

HABERE YORUM KAT