1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vergi Haftası 25 Şubat'ta Kutlanmaya Başlanacak Burhan Karaduman Malatya

Vergi Haftası 25 Şubat'ta Kutlanmaya Başlanacak Burhan Karaduman Malatya

Vergi Haftası 25 Şubatta Kutlanmaya Başlanacak  Burhan Karaduman    Malatya
A+A-

Malatya'da 24. Vergi Haftası'nın 25 Şubat'tan itibaren çeşitli etkinlik ve programlarla bir hafta boyunca kutlanacağı bildirildi. Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Vergi Haf

Malatya'da 24. Vergi Haftası'nın 25 Şubat'tan itibaren çeşitli etkinlik ve programlarla bir hafta boyunca kutlanacağı bildirildi.
Malatya Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından organize edilen Vergi Haftası kapsamında ilk törenin 25 Şubat Pazartesi günü Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başlanacağı, ardından kurum ve kuruluşların ziyaret edileceği bildirildi.
Hafta boyunca çeşitli okullarda verginin önemini içeren konferansların düzenleneceği kutlamalar kapsamında 27 Şubat Çarşamba günü Malatya'daki vergi rekortmenlerine plaket verileceği belirtildi.
İşyeri ziyaretlerinin de gerçekleştirileceği kutlamalarda Vergi dairesi personellerinin kan bağışında bulunacağı, ayrıca yine personeller arasında futbol turnuvası düzenleneceği bildirildi.
Vergi Haftası kutlamalarının 4 Mart Pazartesi günü vergi dairesi personellerince yapılacak olan tiyatro gösterisi ile son bulacağı aktarıldı.
(BK-MO-Y)

21.02.2013 13:12:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT