1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Verem Savaş Derneği'nden Dispanser Personeline Yemek

Verem Savaş Derneği'nden Dispanser Personeline Yemek

Verem Savaş Derneğinden Dispanser Personeline Yemek
A+A-

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, Verem Savaş Haftası dolayısıyla Verem Savaş Dispanseri personeli yemekte bir araya geldi. Özdilek'te verilen yemeğe Gemlik Belediye Başkanlığı görevini vekaleten yürüten

Bursa'nın Gemlik ilçesinde, Verem Savaş Haftası dolayısıyla Verem Savaş Dispanseri personeli yemekte bir araya geldi.
Özdilek'te verilen yemeğe Gemlik Belediye Başkanlığı görevini vekaleten yürüten Aydın Bayraktar, BUSKİ Müdürü Hasan Türe ve Belediye Meclis Üyesi Fikret Çolakoğlu da iştirak etti. Verem Savaş Dispanser sorumlusu Bedriye Körmükçü, 1-7 Ocak tarihlerinde kutlanan Verem Savaş Haftasında dernek ve dispanserin bir arada olmasından memnun olduğunu belirtirken, Verem Savaş Derneği yöneticilerine teşekkür etti.
Gemlik Verem Savaş Derneği Başkanı Nida Otabatmaz da, derneğin kuruluşundan bu yana ilk defa bir yemek organizasyonunda bir araya geldiklerini, dernek ve dispanserin ortak çalışmalarının artarak devam edeceğini söyledi. Otabatmaz, yardım dernekleri arasında en ciddi işleyişe sahip olan derneklerden birinin de Verem Savaş Derneği olduğunun altını çizdi.
Yemek sonrasında derneğe yeni üye olan Belediye Meclis Üyesi Aydın Bayraktar, gazeteci Kazım Bulut ve Aysun Baykan'a rozetleri takıldı.
(MŞ)

07.01.2013 11:40:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT