1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Velilere Aile Eğitimi Semineri

Velilere Aile Eğitimi Semineri

Velilere Aile Eğitimi Semineri
A+A-

Bursa'nın Gemlik ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Rehberlik ve Danışma Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün koordinasyonuyla velilere seminer verildi. Velilere yönelik Atatürk İlkokulu'nda dü

Bursa'nın Gemlik ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Rehberlik ve Danışma Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün koordinasyonuyla velilere seminer verildi.
Velilere yönelik Atatürk İlkokulu'nda düzenlenen "7-19 Yaş Aile Eğitimi Semineri" sertifika töreniyle sona erdi. Törene Kaymakam Cahit Işık, Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Nazmi Koçak ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen katıldı. Seminere katılan velilerden Nesrin Elmaz "Şu ana kadar doğru bildiğimiz birçok yanlışı yaptığımızı öğrendik. Bu seminerin hem bizlere hem de çocuklarımıza çok faydalı olacağına inanıyorum" dedi.
Atatürk İlkokulu Rehber Öğretmeni Fatma Bektaşoğlu'nun verdiği seminer 8 hafta sürdü. Eğitim programında, velilere "ergeni tanımak, iletişim kurmak, birlikte büyümek, aile tutumları, riski yönetmek, uzlaşmak, geleceği planlamak ve olumlu davranış kazandırma" konularında bilgiler verildi.
(MŞ)

11.02.2013 12:11:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT