1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Veliler Ve Öğrenciler Yolu Kapatıp Eylem Yaptı Malatya

Veliler Ve Öğrenciler Yolu Kapatıp Eylem Yaptı Malatya

Veliler Ve Öğrenciler Yolu Kapatıp Eylem Yaptı  Malatya
A+A-

Malatya'da veliler ve öğrenciler, çevreyolu üzerinde öğrenci geçişleri için gerekli tedbirlerin alınmaması nedeniyle yolu kapatıp eylem yaptı. Çevreyolu üzerinde Fatih Lisesi ve Cengiz Topel İlköğr

Malatya'da veliler ve öğrenciler, çevreyolu üzerinde öğrenci geçişleri için gerekli tedbirlerin alınmaması nedeniyle yolu kapatıp eylem yaptı.
Çevreyolu üzerinde Fatih Lisesi ve Cengiz Topel İlköğretim Okulu'na giden öğrenciler ve velileri, okul giriş ve çıkışları esnasında bölgede çevreyolu üzerinde gerekli önlemlerin alınmamasını protesto etti. Daha önce bölgede bulunan üst geçidin alt geçit inşaat çalışmaları nedeniyle yıkıldığını belirten veliler, okula gidiş ve gelişlerde öğrencilerin çok zor anlar yaşadıklarını ve kaza riskiyle karşı karşıya bulunduğunu söyledi. Bir süre çevreyolunu trafiğe kapatan veliler ve öğrenciler, yaşadıkları soruna çözüm bulunmasını istedi. Eylem esnasında, trafik ekipleri de araç geçişleri konusunda önlem aldı. Veliler, çözüm bulununcaya kadar bölgedeki yol kesme eylemlerini sürdüreceklerini belirtti.
(BK-SO-Y)

10.12.2012 17:02:51 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT