1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Veliaport'tan Ev Alana Araba Hediye İstanbul

Veliaport'tan Ev Alana Araba Hediye İstanbul

Veliaporttan Ev Alana Araba Hediye  İstanbul
A+A-

Sistem Barter ve ASAD İnşaat ortaklığında Çerkezköy'de inşaatına başlanan Velia Port projesinden ev alanlara sıfır kilometre araba hediye edilecek. İstanbul'a 45 dakika, Tekirdağ Çerkezköy'e 5 daki

Sistem Barter ve ASAD İnşaat ortaklığında Çerkezköy'de inşaatına başlanan Velia Port projesinden ev alanlara sıfır kilometre araba hediye edilecek.
İstanbul'a 45 dakika, Tekirdağ Çerkezköy'e 5 dakika mesafede bulunan Velia Port projesi 8 blok ve 320 dairelerden oluşan projeden ev almak isteyenlere cazip fırsatlar sunduklarını belirten Sistem Barter Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Besle, " Veliköy Belediyesinin de desteğiyle Organize Sanayi Bölgesi'nin hemen yanında inşaatına başladığımız projede konut alacaklara cazip bir yatırım imkanı sunuyoruz. 92 bin TL ile 325 bin TL arasında değişen fiyatlara satışa sunduğumuz daireler 18 ay sonra sahiplerine teslim edilecek. Projeden peşinat ile daire alınabilecek geri kalan kısım ise 36 ay sıfır faiz avantajı ile ödenebilecek. Temmuz ayında temelini attığımız projede 5 ayda 160 daire satısı gercekleşmiştir. 31 Aralık 2012 tarihine kadar projemizden daire alanlara herhangi bir çekiliş yada kura olmaksızın sıfır kilometre Chery Kimo marka bir araba hediye edeceğiz. Son dönemlerde cazibe merkezi haline gelen bölgede daire alanlar kira geliriyle 8-10 yılda yatırımını amorti edebiliyor. Ayrıca üretim yapan pek çok fabrikanın buraya taşınmasıyla hareketlilik daha da artacak" diye konuştu.
Velia Port projesinde 320 daire seçeneği yer aldığını ifade eden Besle, " 26 bin metre kare alanda kurulu konut projesinde havuz, Fitness, Basketbol sahası, Tesnis Kortu, Açık otopark ve ticari alanlar mevcut. Namık Kemal Üniversitesi ve Haliç Üniversitesi 2 binden fazla öğrencisiyle 2013-2014 eğitim yılında hemen yanı başımızda faaliyete başlayacak. Projenin hemen karşısına Tekno Park inşaatına başlanacak. Projeden direk TEM otoyoluna bağlanılabiliyor. Projemiz hızla gelişen Veliköy'ün yeni toplu konut alanında yer alıyor. Ankastreli olarak teslim edilecek dairelerde ebeveyn banyosu da mevcut" diye konuştu.
(ÖK-ÖK-E)

11.12.2012 16:02:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT