1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vekildi Asil Oldu

Vekildi Asil Oldu

Vekildi Asil Oldu
A+A-

Balıkesir'de, Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğünü vekaleten yürüten Halil Ömer Yalım'ın, Bakanlık tarafından bu göreve asaleten atandığı bildirildi. Yaklaşık 1 yıldır Balıkesir Aile ve Sosyal

Balıkesir'de, Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğünü vekaleten yürüten Halil Ömer Yalım'ın, Bakanlık tarafından bu göreve asaleten atandığı bildirildi.
Yaklaşık 1 yıldır Balıkesir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili olarak görev yapmakta olan Halil Ömer Yalım, 31 Ocak 2013 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren kararname ile asil İl Müdürü olarak ataması yapıldı. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Halil Ömer Yalım, Denizli Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcılığı görevini yürütürken Aile ve Sosyal politikalar Bakanlığı Personel Daire Başkanlığının 2 Aralık 2011 tarihli oluru ile vekaleten Balıkesir İl Müdürlüğü görevini yürütmekteydi. Asalet kadrosu başta İl Müdürü Yalım olmak üzere Balıkesir Aile ve Sosyal politikalar İl Müdürlüğü teşkilatında sevinçle karşılandı. Daire müdürleri de müdür Ömer Yalım'a asalet kadrosunun hayırlı olması dileğinde bulunup, tebrik ettiler.
(YU)

02.02.2013 17:16:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT