1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vekil Coşkun'dan Yosk'a Moral Yemeği
Vekil Coşkundan Yoska Moral Yemeği

Vekil Coşkun'dan Yosk'a Moral Yemeği

AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Kıbrıs'ta zor şartlar altında ligin güçlü ekiplerinden KKTC Turkcell'i mağlup eden Yalova Ortopedik Spor Kulübü (YOSK) oyuncularına yemek verdi. Yalova Or

A+A-
AK Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Kıbrıs'ta zor şartlar altında ligin güçlü ekiplerinden KKTC Turkcell'i mağlup eden Yalova Ortopedik Spor Kulübü (YOSK) oyuncularına yemek verdi.
Yalova Ortopedik Spor Kulübü Başkanı Alpaslan Erkoç, üç sezondur süper ligde mücadele eden YOSK'un bugünlere gelmesinde Milletvekili Coşkun'un önemli payı olduğunu belirterek, kendisine teşekkür etti.
Ortopedikler Spor Kulübü'nün Yalova'nın adını gururla taşıyan tek takım olduğuna işaret eden Milletvekili Temel Coşkun, "Yıllardır engellilere destek veriyorum. YOSK'un Yalova için apayrı bir yeri var. Yalova'yı değişik illerde temsil eden tek profesyonel takımdır. YOSK, Yalova'nın adını gururla taşıyan tek takım. Bu bile bugüne kadar YOSK'a verdiklerimiz için yeterli. YOSK'a dün olduğu gibi bundan sonra da destek olmaya devam edeceğiz. Başarı geldikçe destek de giderek artacaktır" dedi.
(EB-MŞ)

02.02.2013 14:15:44 TSI

HABERE YORUM KAT