1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vefa, Bizim Tek Sevgilimiz Adıyamanspor

Vefa, Bizim Tek Sevgilimiz Adıyamanspor

Vefa, Bizim Tek Sevgilimiz Adıyamanspor
A+A-

Pazar günü kendi evinde oynayacağı Derince Belediyespor maçı öncesi Adıyamansporlu futbolculara destek olmak için antrenmanı izleyen Vefa Taraftar Grubu üyesi 40'a yakın taraftar 'Bizim tek sevgilimiz

Pazar günü kendi evinde oynayacağı Derince Belediyespor maçı öncesi Adıyamansporlu futbolculara destek olmak için antrenmanı izleyen Vefa Taraftar Grubu üyesi 40'a yakın taraftar 'Bizim tek sevgilimiz Adıyamanspor' diyerek Sevgililer Günü jestinde bulundular.
Hafta sonu Adıyamanspor'a destek vermek için takımın Atatürk Stadyumundaki antrenmanını izleyen Vefa Taraftar Grubu üyesi 40'a yakın taraftar, ellerindeki meşale ve pankartlarla futbolculara moral verdi. Bir buçuk saatlik antrenmanda bir dakika bile susmayan taraftarlar, 14 Şubat Sevgililer Günü olması dolayısıyla da 'Bizim tek sevgilimiz Adıyamanspor' diyerek takıma ve futbolculara jest yaptılar. Vefa Taraftar Derneği Başkanı Okan Kılavuz, yaptığı açıklamada, "Bizim tek sevgilimiz Adıyamanspor'dur. Bugünün de Sevgililer Günü olması dolayısıyla biz de her zaman olduğu gibi yine sevgilimizin yanındayız. Bu anlamlı günde takımımızı zorlu Derince maçı öncesi yalnız bırakmamak istedik. Pazar günü oynayacağımız bu zorlu maç için grup olarak '10 bin taraftar el ele, hep beraber tribüne' sloganıyla tüm Adıyamanspor taraftarlarını bu önemli maçımıza davet ediyoruz" diye konuştu.
(CK-Y)

14.02.2013 18:42:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT