1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vedaş Ekibinden Hummalı Çalışma

Vedaş Ekibinden Hummalı Çalışma

Vedaş Ekibinden Hummalı Çalışma
A+A-

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Hakkari Müessese Müdürlüğü ekipleri, Şemdinli ilçesine bağlı Derecik beldesi ile bağlı köylerde enerji nakil hatlarında meydana gelen arızayı gidermek için adeta

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) Hakkari Müessese Müdürlüğü ekipleri, Şemdinli ilçesine bağlı Derecik beldesi ile bağlı köylerde enerji nakil hatlarında meydana gelen arızayı gidermek için adeta seferber oldular.
Bölgede etkili olan yoğun yağışlardan dolayı zarar gören enerji hatlarının onarılması için ekipler çalışmalarına başladı. Derecik bölgesinde 30 tane enerji nakil hattı direği düşerken, VEDAŞ Hakkari Müessese Müdürlüğü bölgeye enerji vermek için bütün personeliyle başlattığı çalışmalarını sürdürüyor. Konuyla ilgili bilgi veren VEDAŞ Hakkari Müessese İl Müdür Yardımcısı Mehmet Zerek, bölgede yaşanan afetten dolayı bütün personelin fedakarlık göstererek bir an önce köylere ve beldeye enerji vermek için seferber olduğunu söyledi. Zerek, "Bütün amacımız bir an önce bölgeye enerji vermektir. Onun içindir ki çalışmakta olan bütün personel büyük bir özveri ve iş ayrımı yapmaksızın seferber olmuş durumdayız" dedi.
(AK-MSA-Y)

05.02.2013 09:07:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT